نمیدونم چند نفر اینجا رو میخونه ، نمیدونم اصلا تعدادشون به انگشتای  دستم میرسه یا نه ؛ ولی از همون چند نفر یا شایدم یه نفر خواهش میکنم اگه شد اگه در توانش بود سر نمازش ، اگرم نه فقط یه دعا کنه ، یه دعای با برکت و عزیز برای پدرم ، برای سلامتیش ، برای برای انتظار انجام یه سی تی اسکن که جوابش به یه تار مو بسته س برای اینکه اول کلمه ؛ پیشوند خوش باشه نه بد ، برای کلمه ای که تن آدم رو به لرزه درمیاره ولی خدای من بزرگتر از اونه و امید من به خداست ، به وجود پربرکتش ، امید من، ایمان من فقط به رحمانیت خداست به دست کَرم خدا به عنایت و بخشش خدا . 

یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم یا رحمان و یا رحیم

خدایا بعد اینهمه باری که اسمت رو با دو صفت عزیز که قرآن باهاش شروع میشه نوشتم ؛ مگه میشه که روتو ازم برگردونی؟ مگه میشه رحمان باشی ولی نبخشی؟! مگه میشه رحیم باشه ولی مهربان نباشی؟! خدایا سپردم به خودت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها